HuStra

Správna voľba nadstavby

Firma HuStra so sídlom v Uhrovci, okres Bánovce nad Bebravou, sa zaoberá výrobou nadstavieb od roku 1997. Vo svojom výrobnom programe máme výrobu nadstavieb na všetky podvozky nákladných a úžitkových vozidiel, ako sú valníkové nadstavby s plachtou aj bez plachty, izotermické, chladiarenské a mraziarenské nadstavby, ľahké skriňové nadstavby, nadstavby na odťah a prepravu motorových vozidiel a rôzne špeciálne nadstavby.

since
1997
interiérové úpravy vozidiel

DOPLNKOVÉ VYBAVENIA


Ponúkame interiérové úpravy vozidiel typu furgon, ako napr. vybavenie týchto vozidiel zariadením pre účely pojazdnej dielne, montáž doplnkovej tepelnej izolácie, rozšírenie sedadiel a iné.

Montujeme rôzne doplnkové vybavenia: hydraulické zdvižné čelá, hydraulické výťahy na zváracie plynové súpravy, strešné spojlery, spacie kabíny, nezávislé teplovzdušné naftové alebo plynové kúrenia, alarmy, reklamné nadpisy a logá a iné.

Realizujeme rôzne úpravy vnútorného vybavenia skriňových nadstavieb na prepravu odevov, čalúnenie vnútorných priestorov skriňových nadstavieb pre prepravu nábytku, vybavenie chladiarenských skríň stropnými koľajničkami s hákmi na prepravu mäsa vo vise, poprípade iné podľa priania a návrhu zákazníka.

ÚPRAVY
VNÚTORNÉHO VYBAVENIA

podľa priania a návrhu zákazníka

Naša filozofia sa zakladá na úzkom kontakte so zákazníkom prostredníctvom kvalifikovaných predajcov zabezpečujeme individuálny prístup k požiadavkam zákazníkov a technického riešenia nadstavby s prihliadnutím na prepravovaný tovar, spôsob nakládky, vykládky tovaru a ďalšie parametre súvisiace s konečným využitím vozidla. Po zhodnotení týchto údajov navrhneme typ nadstavby, jej optimálne parametre a doplnkové vybavenie.

Styk so zákazníkmi nie je uskutočňovaný len prostredníctvom predajcov. Každý zákazník je vítaný v sídle firmy, kde má možnosť oboznámiť sa v priamom kontakte s výrobou a s kvalitou vykonávaných prác, a to aj pri výrobe jeho vlastnej nadstavby.

Kvalita našich nadstavieb je zaručená aj vďaka kvalite výrobkov a služieb našich domácich i zahraničných subdodávateľov. Túto skutočnosť potvrdzujú zákazníci, ktorí pri rozširovaní svojho vozového parku výrobu nadstavby opätovne zveria firme HuStra.

U nás sú pre každého zákazníka dvere otvorené.
Tešíme sa na Vašu návštevu.


NADSTAVBA OD HUSTRY

Neváhajte vyplniť dotazník a
vytvoríme Vám cenovú ponuku

Kontakt